Live Chat ΑΕΚ - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ στο πλαίσιο των ημιτελικών της Basket League

Η «Ένωση» θα παλέψει για να ισοφαρίσει μετά την ήττα της στο πρώτο ματς, ενώ οι «πράσινοι» θα κάνουν αποφασιστικό βήμα για την πρόκριση στους τελικούς αν καταφέρουν να κάνουν το 2-0.

Οι τυπικά γηπεδούχοι δεν θα έχουν στην διάθεσή τους τον Κιθ Λάνγκφορντ, ενώ φυσικά εκτός μάχης για το «τριφύλλι» είναι ο Νεμάνια Νέντοβιτς. Η τριάδα των διαιτητών αποτελείται από τους Παπαπέτρου, Συμεωνίδη και Θεονά.

Δείτε και σχολιάστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο LIVE CHAT του Onsports.gr