Μπασκόνια-Ολυμπιακός: Η ώρα και το κανάλι του αγώνα

Μπασκόνια-Ολυμπιακός: Ο Ολυμπιακός αναζητά την πρώτη του νίκη στο 2022 στην Euroleague στην 25η αγωνιστική της διοργάνωσης απέναντι στην Μπασκόνια

Οι «ερυθρόλευκοι» για ένα ημίχρονο απέναντι στη Ρεάλ στην Μαδρίτη έδε, όμως στην επανάληψη «βυθίστηκαν» και γνώρισαν την τέταρτη συνεχόμενη ήττα τους στην Euroleague.

Οι Πειραιώτες είναι πλέον στο 12-9 και κινδυνεύουν να βρεθούν ακόμα και εκτός οκτάδας, σε ένα ματς που έχει τον χαρακτήρα του πρόωρου τελικού

Διαιτητές της αναμέτρησης θα είναι οι Ρόμπερτ Λοτερμόζερ, Ματέι Μπολτάουζερ και Μισέλ Ρόσι.

Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 21:30 και θα μεταδοθεί από το Novasprorts Prime, ενώ για την εξέλιξή της θα ενημερώνεστε από το Live Chat, του OnSports.gr.

Μπασκόνια-Ολυμπιακός: Όλα για όλα στη Βιτόρια