ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α', Β' και Γ' κατηγορία
Η ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν τους αγώνες που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (30-31/3) για την Α', Β' και Γ' κατηγορία.
Αναλυτικά:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 (16.30)
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ
ΒΟΥΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ,ΡΟΥΝΤΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΖΙΓΚΙΡΙΔΗΣ
ΠΙΤΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ
ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΛΑΜΑΣ,ΦΑΜΕΛΗΣ-ΧΟΪΚΑΣ
ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΛ.ΝΕΡΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ,ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.-ΔΑΤΣΕΡΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΑΓΚΙΛΑΡ
Α.ΠΡΙΦΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΙΘΑΣ,ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ-ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΜΕΡΑΧ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΚΟ-ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΝΙΩΤΗΣ,ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
Π.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.
ΔΡΑΓΑΤΗΣ,ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ-ΜΗΤΑΡΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΛΑΣΔΑΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ-ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΒΕΝΟΣ
ΝΑΤΣΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ-ΝΤΟΣΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΟΛΛΙΑ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2013 (16.30)
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ
Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΟΡΩΠΙ
ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ Δ.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 (15.30)
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ
Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ Δ.
GALAXY
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ,ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚ.-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΚΑΛΛΗΣ,ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.-ΠΕΡΔΙΚΗΣ
ΔΕΔΕΣ
ΠΟΛΑΝΤΟΒΑ
ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ-ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ,ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡ.-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΥΡΑΤΖΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Γ.ΡΑΦΙΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ,ΓΟΥΡΝΙΑΣ-ΜΠΕΚΑΣ
ΔΑΒΗΣ
ΛΑΣΔΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΡΑΜΝΟΥΣ-ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ,ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ-ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ
ΛΑΜΠΑΡΟΥ
ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ-ΣΥΚΑΜΙΝΟ
ΣΠΙΘΑΣ,ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ-ΣΤΑΣΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΟΥΒΑΡΑ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ-ΑΥΛΩΝΑΣ
ΛΙΑΠΗΣ ΕΠ.,ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ-ΜΑΓΟΥΛΑΚΗΣ
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΤΣΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ,ΚΩΣΤΑΡΑΣ-ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ
ΧΑΤΖΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.
Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ,ΡΑΔΙΣΗΣ-ΜΠΕΡΕΤΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΙΟΥΣΗ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ-ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ,ΜΑΝΙΩΤΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ
ΜΑΡΟΥΛΗΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 (16.30)
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ
ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΓΣΑΘΕΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ
ΒΑΚΚΑΣ,ΛΑΜΠΡΟΣ-ΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΑΣ
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ,ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ-ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ,ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ.-ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΦΑΜΕΛΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ