Live Chat Νέφτσι Μπακού-Ολυμπιακός 0-1 (τελικό)

Νέφτσι Μπακού-Ολυμπιακός: Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό τη ρεβάνς των Πειραιωτών με την ομάδα του Αζερμπαϊτζάν, από το live chat του onsports.gr.

Ο Ολυμπιακός δίνει ένα πολύ κρίσιμο ματς στις 20.00 (Mega) στο Μπακού με αντίπαλο τη Νέφτσι για τον β' προκριματικό γύρο του Champions League.

Οι Πειραιώτες καλούνται να νικήσουν ξανά για να πάρουν και βαθμούς, ή έστω να υπερασπιστούν το 1-0 του πρώτου αγώνα με την γκολάρα του Καμαρά.

Οι «ερυθρόλευκοι» έχουν σημαντικές απουσίες, ωστόσο, είναι ανώτεροι και δεν έχουν να φοβηθούν τίποτααπό τη Νέφτσι, όσο επικίνδυνη κι αν έδειξε ότι είναι, κυρίως στο πρώτο ημίχρονο στο Φάληρο.

Παρακολουθείστε την αναμέτρηση λεπτό προς λεπτό και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr