Άρης-Αστάνα: Το γκολ-ψυχρολουσία στο 120’! (Video)

Άρης-Αστάνα: Ο Μπίτρι στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης μείωσε σε 2-1 και έδωσε την πρόκριση στην ομάδα του Καζακστάν!

Το απόλυτο πατατράκ για τον Άρη! Οι «κίτρινοι» που είχαν τις ευκαιρίες, την υπεροχή και σύμφωνα με την εικόνα του ματς θα έπρεπε να προκριθούν, βίωσαν την… ψυχρολουσία στο τελευταίο λεπτό της παράτασης. Καθώς σε εκείνο το λεπτό (120’) η Αστάνα βρήκε το γκολ που ήθελε και πήρε την πρόκριση.

Μετά από φάουλ των φιλοξενούμενων, ο Μπίτρι πήρε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1. Με αυτό το γκολ οι φιλοξενούμενοι άφησαν εκτός Ευρώπης τον Άρη η πορεία του οποίου σταματά στα τέλη Ιουλίου…