Κοπεγχάγη – Μπασακσεχίρ: Το γκολ από τα… αποδυτήρια και η αγκωνιά στον Ζέκα (videos)

Η Κοπεγχάγη ισοφάρισε με το «καλημέρα» το σκορ του πρώτου αγώνα, σε μια αναμέτρηση που δεν λείπει η δύναμη κάτι που κατάλαβε ο Κάρλος Ζέκα.

Μόλις τέσσερα λεπτά χρειάστηκε η ομάδα του πρώην παίκτη του Παναθηναϊκού για να ανοίξει το σκορ και να ισοφαρίσει την ήττα με 1-0 από την Μπασακσεχίρ στην Τουρκία.

Σκόρερ των γηπεδούχων ήταν ο Γιόνας Γουίντ, ο οποίος έκανε το 1-0 για την ομάδα του με πολύ ωραία κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής.

Από την αναμέτρηση δεν λείπει η δύναμη κάτι που κατάλαβε καλά ο Ζέκα, ο οποίος δέχθηκε μια αγκωνιά στο κέντρο του γηπέδου από τον Τεκντεμίρ στο 36ο λεπτό.