Ολ. Κεφαλλονιάς - Εράνη Φ. 2-0

Άνετη νίκη επί της Εράνης Φιλιατρών πέτυχε ο Ολυμπιακός Κεφαλλονιάς με 2-0.

Το πρώτο γκολ για τους φιλοξενούμενους σημειώθηκε στο 28ο λεπτό με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπαζάρογλου, που και ήταν το σκορ του πρώτο ημιχρόνου. Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 55ο λεπτό, πάλι ο ίδιος παίκτης, αυτή τη φορά από απευθείας εκτέλεση φάουλ διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Ολυμπιακός Κεφαλλονιάς: Καραϊσκος, Βυγωράτος, Σ. Τζωρτζάτος,Τανουσάι, Λουλούδας, Αλεξανδρόπουλος (71' Πολλάκης), Κανάκης, Λαμπρόπουλος, Περιβολάρης, Μοντεσάντος, Βουκελάτος (63' Παζαρόπουλος).

Εράνη Φιλιατρών: Αθανασόπουλος, Καλογερόπουλος, Κώτσος( 82΄Παχούμης), Παναγιωτίδης, Ντινιώτης(73΄ Παπαδόπουλος), Γεωργιόπουλος, Ανδρεόπουλος, Κορμπής, Μουρούσιας, Α. Γεωργιόπουλος, Βασιλόπουλος.