Άσπρα Σπίτια – Πόρος 2-0

Εύκολη αποστολή είχε η Ένωση Άσπρα Σπίτια, η οποία επικράτησε του Πόρου με 2-0, ούσα ανώτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Στο πρώτο ημίχρονο η Ένωση είχε δύο καλές ευκαιρίες στο 17’ και το 25’, ωστόσο οι προσπάθειες των Νικολάου και Παπαδήμου αντίστοιχα δεν ήταν εύστοχες.

Το σκορ για τους γηπεδούχους άνοιξε στο 75’, όταν ο Χ. Πλακίδας με κεφαλιά έκανε το 1-0, ενώ στα 80’ ο Μ. Πλακίδας ανετράπη από τον τερματοφύλακα του Πόρου, ωστόσο ο διαιτητής δεν σφύριξε πέναλτι. Στα τελευταία λεπτά της κανονικής διάρκειας του αγώνα όμως, ο ίδιος παίκτης με κοντινό πλασέ έκανε το 2-0.

ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ: Γκουλής , Σταμούλης , Παπαχαραλάμπους , Καραμπέτσος , Αβράμπος , Παπαδήμος(60' Γιαχρίτσης Λ) , Πολυτάρχου , Κουτσούμπας , Νικολάου(60' Πλακίδας Μ.) , Τζίκας(72' Γιαχριτσης Γ) ,Πλακίδας Χ.
ΠΟΡΟΣ: Παπαχρηστοπουλος , Δρούγκας , Νίνης , Βλάχος ,Παπαπέσιος , Σιδηρόπουλος(78΄Γιουργούσης) , Μπιζιώτας , Ζώρας , Κουρκούνας , Mecani , Μπομπάϊ.