Παναρκαδικός - Εθνικός Σαγέικων 2-0

Ζωντανός στη μάχη της παραμονής έμεινε ο Παναρκαδικός που νίκησε 2-0 τον Εθνικό Σαγέικων.

Τα δύο γκολ των νικητών ήρθαν στο τελευταίο δεκάλεπτο με τον Δήμου στο 80' να λύνει τον γόρδιο δεσμό της άμυνας των φιλοξενούμενων και ένα λεπτό πριν τη λήξη ο Σαλαπάτας διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Ψυχογιός, Ειρ. Πετρόπουλος, Μπούτας, Χατζόπουλος, Νάνος (83' Μπίσας), Δ. Κυριακόπουλος, Σταθουλόπουλος (59' Αδράμης), Δήμος, Σαλαπάτας, Καδάς, Ευγ. Πετρόπουλος (69'Γ. Κυριακόπουλος).

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ: Κανελλόπουλος, Παναγόπουλος (84' Σαλαμαλίκης), Αγγελάτος (62' Ντεμάι), Νικολόπουλος, Αυγερινός, Τζίφας, Κότσα (Ν. Πυρρής), Βουρλούμης, Μπούρδος, Φωτόπουλος, Αθανασόπουλος