Κέρκυρα Κ17-ΠΑΟ Κ17 1-4

Εύκολα πέρασε από την Κέρκυρα η Κ17 ομάδα του Παναθηναϊκού, νικώντας την αντίστοιχη των Φαιάκων με 1-4.

Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους μόλις στο 11’ ο Μαραθιανός και έξι λεπτά αργότερα, στο 17’, Ο Γιαννιτσάνης διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ρισβάνης έγραψε στο 63’ το 0-3. Στο 69’ ο Δελής μείωσε για λίγο σε 1-3, αλλά ο Μουζακίτης στο 71’ διαμόρφωσε το τελικό 1-4.

ΚΕΡΚΥΡΑ: Μπισιάνης, Μπάνος (69’ Δουκάκης), Φωτεινός (73’ Μπαμιόγλου), Νίκας, Ρομαντζάς, Γραμμένος, Τόμπρος, Χανδρινός (67’ Δελής), Γαρδικιώτης, Σγούρος, Κουρής.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Αναγνωστόπουλος, Φαφούτης, Μιρτιανός, Ρισβάνης (69’ Ελ Γκαμάλ), Καστράτι, Ανδρεόπουλος, Μουζακίτης (79’ Παρτάλης), Δώνης, Μαραθιανός, Σταματάκης (79’ Μιχαλόπουλος), Γιαννιτσάνης.