ΠΑΟ Βάρδας - Αχαϊκή 2-2

Σπουδαίο παιχνίδι έγινε στην Βάρδα με τους φιλοξενούμενους να ανοίγουν το σκορ στο 28' με τον Αποσκίτη. Στο τρίτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου ο Κωνσταντινίδης ισοφάρισε.

Σε μία φάση... καρμπόν, ο Κωνσταντινίδης ξανά με κεφαλιά έβαλε μπροστά τους γηπεδούχους με 2-1. Το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στο 84' με τον Ντεντόπουλο να σκοράρει με κεφαλιά νικώντας τον γκολκίπερ Κόκκαλη.

ΠΑΟ Βάρδας: Κόκαλης, Αποστολόπουλος (46' Αγγελόπουλος), Ζέλιος, Σιδέρης, Βραχνής, Ανδριέλος, Νικολόπουλος (90+ Αρμένης), Ντόμας, Π.Πολίτης (79'), Κωνσταντινίδης, Φωτόπουλος

Αχαϊκή: Δρακόπουλος, Ντάζος, Κωστής, Λαμπρόπουλος, Πετρόπουλος, Γεωργίου, Κυρια-ζόπουλος (72' Φούφουλας), Καρράς (46' Ατματσίδης), Ντεντόπουλος, Δημητρακόπουλος (64' Αθανασόπουλος), Αποσκίτης.