Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (16/12)
Με πέντε ματς ξεκίνησε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής
Αναλυτικά τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα:
Κυριακή 17/12
Γ’ Εθνική – 15:00
1ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 16/12-15:00)
Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Αετός Ορφανού-ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα
Ελπίδα Σκουτάρεως-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (17:00)
2ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εδεσσαϊκός
Πιερικός-ΑΟ Καρδίας
Ηρακλής-ΑΕ Καρίτσας
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός
Καμπανιακός-Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό: Κιλκισιακός
3ος όμιλος – 13η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Δόξα Κρανούλας (14:00)
Αστέρας Παραποτάμου-Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος-Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά-Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων
4ος όμιλος – 13η αγωνιστική
ΝΠΣ Βόλος-Διγενής Νεοχωρίου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 16/12-15:00)
Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού-Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα-Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι-Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου
5ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Παναρκαδικός (14:00)
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος-Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη
Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός-Τσικλητήρας Πύλου
6ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Ιάλυσος-Διαγόρας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 16/12-15:00)
Κερατσίνι-Εθνικός
Ασπρόπυργος-Πέλοπας Κιάτου
Ζευγολατιό-Προοδευτική
Ρόδος-Ιωνικός
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι
7ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Ταμυναϊκός-Παναργειακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 16/12-15:00)
Τριγλία Ραφήνας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 16/12-15:00)
Ένωση Ερμιονίδας-Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός-Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Χαλκίδα
8ος όμιλος – 10η αγωνιστική
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηρόδοτος
Κηφισιά-ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας-Ηλυσιακός
Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Παλαιοχώρας-Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Ατσαλένιος