Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός 2-2: Τα δυο «χτυπήματα» του Δώνη και η ισοπαλία στην Κωνσταντινούπολη (video)

Δείτε πως ο Παναθηναϊκος παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 κατάφερε να πάρει την ισοπαλία κόντρα στην Μπεσίκτας

Με πολλά προβλήματα στην άμυνα στο πρώτο ημίχρονο και ένα εντελώς διαφορετικό πρόσωπο στο δεύτερο, ο Παναθηναϊκός αναδείχθηκε ισόπαλος, 2-2, με την Μπεσίκτας στην Κωνσταντινούπολη.

Όπως συνέβη και στο τεστ του περασμένου Σαββάτου με την Γαλατασαράι (2-1), έτσι και σήμερα (10/08) οι «πράσινοι» βρέθηκαν γρήγορα να κυνηγούν το σκορ (0-2), στη συνέχεια αφυπνίστηκαν, έχασαν πολλές ευκαιρίες (κυρίως με τον Μακέντα) και τελικά με εξαιρετική εμφάνιση στην επανάληψη κατάφεραν να ισοφαρίσουν με πρωταγωνιστή τον Δώνη.