Μπαρτσελόνα: Άξια της μοίρας της (videos)

Ένα ακόμα χτύπημα για τους Καταλανούς που είδαν την Οσασούνα να φεύγει με το τρίποντο (1-2) από το Καμπ Νόου

Μια ακόμα κακή εμφάνιση για την Μπαρτσελόνα που είδε την Οσασούνα να φεύγει με τη νίκη (1-2) από το Καμπ Νόου, με τους Καταλανούς να παρατηρούν παράλληλα ως θεατές την Ρεάλ Μαδρίτης να επιστρέφει στο «θρόνο» της και να κατακτάει και μαθηματικά το πρωτάθλημα.

Οι «μπλαουγκράνα» είναι «σκιά του εαυτού τους» προ του κορονοϊού και το έδειξαν σε ένα ακόμα ματς με την Οσασούνα να το εκμεταλλεύεται και να της κάνει τη ζημιά. Μάλιστα οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 15ο λεπτό με τον Χοσέ, με τον Λιονέλ Μέσι να ισοφαρίζει στο 62ο λεπτό αλλά η Οσασούνα δεν είχε πει την τελευταία της λέξη και πήρε τη νίκη με γκολ του Τόρες στο 90+4΄.