Εξαιρετικός Ρούβας, 1-0 τον Παναιγιάλειο

Τεράστια εκτός έδρας νίκη επί του πρωτοπόρου Παναιγιάλειου πέτυχε ο Ρούβας με 1-0.

Οι φιλοξενούμενοι έπαιζαν με την «πλάτη στο τοίχο», αφού σε περίπτωση αρνητικού αποτελέσματος αποχαιρετούσαν οριστικά τα όνειρα για άνοδο στη Football Leauge. Το «χρυσό» τέρμα για την ομάδα του Αλέκου Κούρτογλου πέτυχε ο Φουκαράκης στο 31ο λεπτό με κεφαλιά. Αξίζει να σημειωθεί πως η γηπεδούχοι είχαν δοκάρι στο 85ο λεπτό μετά από σουτ του Σκαρτσίλα.

Παναιγιάλειος (Νίκος Κουρμπανάς): Ρίζος, Σανδραβέλης (76' Κανελλόπουλος), Παπαχρήστος, Σούλης, T. Παπαδόπουλος, Γκοτσούλιας, Μαυρόπουλος (67' Γ. Παπαδόπουλος), Αργυρόπουλος, Μπούνας, Σκαρτσίλας, Μπουρλάκης (55' Διαμαντόπουλος).

Ρούβας (Αλέκος Κούρτογλου): Λυράκης, Κίτσος, Πετράς, Σεντεμέντες, Ανυφαντάκης, Κορδονούρης, Μουρατίδης, Κεφαλούκος, Αντωνάκης (70' Έκελμανς), Φουκαράκης (90' Βάσος), Παντελής (65' Λαζαρίδης).