Προηγήθηκε και κατέρρευσε ο Άρης: Η αντίδραση... ανατροπής του Ολυμπιακού (photos)

Δείτε πως ο Ολυμπιακός έφερε τούμπα το ματς στο πρώτο ημίχρονο μετά το γκολ του Ντιγκινι.

Ο Άρης προηγήθηκε με τον Ντιγκινί, όμως, δεν κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα. Ο Ολυμπιακός ανέβασε στροφές μετά το 20' και μπόρεσε να ανατρέψει την κατάσταση στο πρώτο ημίχρονο.

Οι «ερυθρόλευκοι» ισοφάρισαν στο 33' με τον Μασούρα και τρία λεπτά αργότερα πήραν κεφάλι στο σκορ με γκολ του Ελ Αραμπί.

Με την κατοχή της μπάλας να αγγίζει και το 61% ο Ολυμπιακός έφτασε στην ανατροπή στο 45λεπτο με τον Άρη να πληρώνει τις αδυναμίες του στις στημένες φάσεις.

Στο 43' μάλιστα ακυρώθηκε και τέρμα του Σουντανί μετά από παρέμβαση του VAR, ενώ στο 1-2 του Ελ Αραμπί η φάση ήταν οριακή.

Προηγήθηκε και κατέρρευσε ο Άρης: Η αντίδραση-ανατροπής του Ολυμπιακού (photos)