Live Chat Λαμία-Ολυμπιακός 1-2 (τελικό)

Λαμία-Ολυμπιακός: Δείτε λεπτό προς λεπτό μέσα από το Live Chat του Onsports την αναμέτρηση για την 2η αγωνιστική της Super League

Ο Ολυμπιακός προέρχεται από μία σημαντική νίκη στην Ευρώπη έναντι της Άντβερπ με 2-1 για τους ομίλους του Europa League. Οι ερυθρόλευκοι, αν και δεν πείθουν ακόμη με την απόδοση τους, κέρδισαν εκτός από τους πολύτιμους 3 βαθμούς για την συνέχεια της διοργάνωσης και ηρεμία και χρόνο για τη συνέχεια.

Από την πλευρά της, η γηπεδούχος ομάδας, Λαμία, ηττήθηκε στην 1η αγωνιστική από τον Βόλο με 2-1. Οι «Λαμιώτες» θέλουν να κυνηγήσουν ότι καλύτερο μπορούν από το ματς ενώ σίγουρα δεν θέλουν να επαναληφθεί η περσινή κακή εμφάνιση της ομάδας κόντρα στον Ολυμπιακό σε έναν αγώνα που τελείωσε με 0-6.