Live Chat ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης 0-0 (τελικό)

ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης: Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League

Πολύ σκληρός για να… πεθάνει αποδείχθηκε το απόγευμα της Κυριακής ο ΟΦΗ και παρότι βρέθηκε με 3-0 πίσω στο σκορ από την ΑΕΚ, επιχείρησε την αντεπίθεση του από το 78′ και μετά, φτάνοντας στο ισόπαλο 3-3.

Παρότι δεν άξιζε την ήττα ο Αστέρας Τρίπολης από τον ΠΑΟΚ με 1-0, ωστόσο δεν είχε απάντηση από το τέρμα που δέχθηκε στο 27′, μένοντας έτσι με άδεια τα χέρια. Η ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς πίεσε αρκετά τον αντίπαλο στο φινάλε της αναμέτρησης χωρίς όμως να φέρει το ματς στα ίσια.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League από το LIVE CHAT του Onsports