Live Chat Βόλος-Ατρόμητος 3-0 (τελικό)

Βόλος-Ατρόμητος: Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League

Από τις ομάδες που κερδίζουν τις εντυπώσεις σε αυτό το πρώτο κομμάτι της σεζόν ο Βόλος και δικαιολογημένα, αφού μετά το νικηφόρο 2-1 της πρεμιέρας επί της Λαμίας, ακολούθησε το άνετο πέρασμα από την Ριζούπολη με αντίπαλο τον Απόλλωνα Σμύρνης και σκορ 3-1.

Στον κάλαθο των αχρήστων πέταξε ουσιαστικά ο Βόλος το σπουδαίο 0-0 με τον Ολυμπιακό στο «Γ. Καραϊσκάκης», αφού την επόμενη αγωνιστική υποδέχθηκε τον Παναιτωλικό και έχασε με 2-1 με γκολ στο φινάλε από τους φιλοξενούμενους.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League από το LIVE CHAT του Onsports