Live Chat Ατρόμητος-Άρης 1-3 (τελικό)

Ατρόμητος-Άρης: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα στο live chat του onsports.gr.

Σπουδαίο ματς στο Περιστέρι.

Ο Ατρόμητος υποδέχεται τον Άρη, δύο ομάδες οι οποίες στο παρελθόν έχουν προσφέρει συναρπαστικά παιχνίδια. Όπως και την περασμένη σεζόν, όταν ο Ατρόμητος προηγήθηκε 2-0 κι ο Άρης ισοφάρισε σε 2-2 με παίκτη λιγότερο.

Οι Περιστεριώτες ενώ ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με ισοπαλία στην έδρα του Ολυμπιακού, στη συνέχεια ηττήθηκαν από τον Παναιτωλικό εντός και τον Βόλο εκτός έδρας και ο Άνχελ Λόπεθ αποτέλεσε παρελθόν. Στον πάγκο βρίσκεται πλέον ο Γιώργος Παράσχος.

Ο Άρης με τη σειρά του είχε όνειρα πριν αρχίσει η σεζόν, αλλά προέκυψε η απόφαση με το -6, η ισοπαλία εντός με τον ΟΦΗ και η ήττα από τον Ιωνικό εκτός, πριν νικήσει τον Παναθηναϊκό για να επιστρέψουν τα χαμόγελα.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα στο live chat και σχολιάστε στο onsports.gr.