Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/04)
Δείτε το πλούσιο αθλητικό μενού της Κυριακής
Φουλ αγωνιστική δράση περιλαμβάνοουν οι μεταδόσεις, καθώς διεξάγονται όλα τα παιχνίδια της Super League στις 19:00, με το ΑΕΛ-ΠΑΟΚ να ξεχωρίζει.
Συνοπτικά οι μεταδόσεις:
08:50 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1, Grand Prix Κίνας
Αγώνας
09:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1, Grand Prix Κίνας
Αγώνας
09:30 ΕΡΤ3
14ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος»
Κλασικός αθλητισμός
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Βαγιαδολίδ - Χετάφε
Primera Division
13:15 Novasports 2HD
Αϊντχόφεν - Ντε Γκράαφσαπ
Eredivisie
13:30 Novasports 1HD
Τορίνο - Κάλιαρι
Serie A
14:00 Novasports 3HD
Γουίγκαν - Νόριτς
Championship
14:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ζανκτ Πάουλι - Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ - Χέρτα
Bundesliga
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο - Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division
15:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα
Football League
16:00 Novasports 4HD
ΑΪΚ Στοκχόλμης - Σίριους
Allsvenskan
16:00 Novasports 3HD
Σαμπντόρια - Τζένοα
Serie A
16:00 Novasports 2HD
Σασσουόλο - Πάρμα
Serie A
16:00 Novasports 1HD
Φιορεντίνα - Μπολόνια
Serie A
16:05 COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι
Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3
Τουρκία - Ελλάδα
Προκριματικά Euro 2020
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Εϊμπαρ
Primera Division
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπανταλόνα - Μπούργος
ACB Liga Endesa
18:00 Novasports 5HD
Ζάλτσμπουργκ - Στουρμ Γκρατς
Αυστριακό Πρωτάθλημα
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Τσέλσι
Premier League
18:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas
Αγώνας
19:00 ΕΡΤ Play1
Απόλλων Σμύρνης - Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ούνικς Καζάν - Ζενίτ
VTB United League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης - Αουγκσμπουργκ
Bundesliga
19:00 Novasports 24 HD
Κιέβο Βερόνα - Νάπολι
Serie A
19:00 Novasports 4HD
Λεβαδειακός - Πανιώνιος
Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 3HD
ΠΑΣ Γιάννενα - Αστέρας Τρίπολης
Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Ξάνθη
Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 1HD
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός - ΟΦΗ
Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ3
Αρης - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Βιγιαρεάλ
Primera Division
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ερυθρός Αστέρας - Μπουντούτσνοστ
Αδριατική Λίγκα
20:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas
Αγώνας
21:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
NBA
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas
Αγώνας
21:30 Novasports 3HD
Φροζινόνε - Ιντερ
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια - Λεβάντε
Primera Division
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα - Βιτόρια Σετούμπαλ
Liga NOS
22:00 Novasports 4HD
Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1